+38 (067) 673-93-63
WESTNAILS 2015
Имя
Teл.

I міжнародний чемпіонат з нігтьової естетики

 

І міжнародний чемпіонат «WESTNAILS 2015» успішно дебютував!

Вперше, на 2 дні, м. Хмельницький став міжнародним епіцентром змагань з нігтьової естетики, де панувала шалена енергетика, цілеспрямованість, майстерність, креативність, сталева витримка, віра в перемогу, ну і звичайно, це все перетворювалось в заворожуючі для ока людини, конкурсні роботи.
У чемпіонаті прийняли участь більше 70 учасників: майстри з України, Білорусії, Росії, Молдови та Італії. Кожна із них дала можливість нам поринути у світ мінімалізму, де на зовсім невеличкій площі нігтів з’являлися цілі змістовні композиції: красиві пейзажі різних міст, величні архітектурні споруди, осінні примхи природи, сучасні модні тенденції, а також різноманітні комерційні дизайни. Чого були тільки варті постери! Кожен відвідувач завмирав біля тієї «стіни» і уважно вивчав кожен сантиметр полотна, адже там була робота не тільки nail-майстра, а й візажиста, лешмейкера, дизайнера одягу, фотографа, що створювали єдиний образ і атмосферу, яку хотіла передати майстер. Висловлюємо велику вдячність всім учасникам, які наважились прийняти участь, за надану можливість поспостерігати за результатами Вашої роботи та Вашими талантами!
Головним організатором «WESTNAILS» виступила компанія «Золингер» - Ваш професійний помічник для салону та дому. Велику допомогу в організації і створенні свята проявила компанія «KODI» - виробник професійних лаків та матеріалів для нарощування нігтів, які дають необмежені можливості майстрам nail-індустрії для творчого росту. Чемпіонат відбувався при підтримці управління молоді та спорту Хмельницької ОДА. Оргкомітет старався, щоб учасники мали рівні, комфортні умови для створення своїх шедеврів, забезпечили незалежне кваліфіковане оцінювання конкурсних робіт, нагородили переможців медалями, кубками, різноманітними подарунками, дипломами. Крім того кожен учасник отримав диплом та різноманітні знижки на навчання та продукцію.
«WESTNAILS» буде проводитися кожного року і відкривати все більші горизонти! Приєднуйтесь до нас, приймайте участь, перемагайте і вписуйте свої імена в історію nail-індустрії !

Повний фотозвіт WESTNAILS 2015 по категоріях доступний за посиланням:
http://solinger.km.ua/chempionat/index.html

 

 

 

 

 

 

Разработка сайта: - РА "Рекламист"  

Участник проекта: - uaBiznes.info